2011. aasta septembri lõpus said kõik külastada Lehola Keskkonnahariduskeskuse poolt organiseeritud näitust Tallinna vanalinnas asuvas Kullo Lastegaleriis. Lasteaedade kokkupandud näitus keskkonnaalasest tegevusest neis lasteaedades "Mina ja keskkond" oli paigutatus erinevatesse ruumidesse kahel galerii korrusel. Allpool vaade Tallinna Rõõmupesa Lasteaia väljapanekule, koostanud õp Marge Kullamaa.

MTÜ Loomingulise Keskuse Kungla, Kullo Lastegalerii ja ajakirja "Hea Laps" laste ja noorte omaloomingu võistlusele "Vancouver 2010" teemal XXI Taliolümpiamängud esitatud tööd olid mais-juunis 2010 vaatamiseks ja hindamiseks välja pandud.

Tuhandete lasteaia- ja koolilaste tööde kõrval esitasid meie lasteaia õpetajad Heli Viita, Maia Somson, Sirje Marist võistlusele ka 8 enda poolt juhendatud Rõõmupesa laste tööd.

Meie Rõõmupallide rühma lapsed, 4-5aastased, kes osalesid rahvusvahelise ehitus-, viimistlus- ja aiakaupu pakkuva kaupluseketi Bauhof laste majade meisterdamisvõistlusel õpetaja Marge Kullamaa juhendamisel valminud metsamajaga, võitsid noorima ehitaja auhinna.

Continue: Rõõmupallide rühm võitis vabariikliku auhinna

5-21 aastaste laste ja noorte iga-aastasel Euroopa integratsiooniprobleeme käsitleval kirja-ja kunstitööde omaloominguvõistlusel "Euroopa koolis" sai meie lasteaiast tänukirja ja kingitusega auhinnatud sellel õppeaastal lasteaeda lõpetav Janek Järvela Silmaterade rühmast, juhendaja õp Sirje Marist

Autasustamine ja tööde näitus Tallinna Õpetajate majas. Janek oma võidutöö ees, fotod Sirje Marist